טכנאי מקררים במרכז


דניאל קירור ומיזוג

דניאל קירור ומיזוג מנוהלת ע"י דניאל מוייסיב הנה חברה המתמחה בתחום הקירור והמיזוג, אנו נותנים שירות גם ללקוחות פרטיים וגם למוסדות ציבוריים תוך מתן שירות אדיב ומקצועי,עמידה בלוחות זמנים ומחירים הוגנים ונוחים לכל כיס.

אמריקור פיני

אמריקור פיני, טכנאי כל סוגי המקררים הביתיים, מסחריים וחדרי קירור. בעל ידע וניסיון עשיר בתחום, פועל מזה כ-30 שנה. מחירים אטרקטיביים. שירות אדיב, מקצועי ומהיר מובטח לפונים!
בניית מקררים תעשייתיים וחדרי קירור לפי דרישת הלקוח.

קירור לוי

"קירור לוי" נוסד בשנת 1975 עם ותק של 36 שנה. לחברה יש צוותים עם ניסיון רב ועשיר בתחום הקירור. שירות ותיקון לכל סוגי המקררים והמקפיאים. אמינות ואחריות על כל תיקון.

קירור פרידמן-כולל מקררים מסחריים

קירור פרידמן מספק מענה למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי כאחד. וותק וניסיון למעלה מ-20 שנה. העסק שם דגש עיקרי על מקצועיות, אמינות, אדיבות, עמידה בלוחות זמנים ומחירים הוגנים. נשמח לתת לכם שירות.

יגאל קור

יגאל קור, בבעלותו של יגאל אלול, טכנאי מקררים, מספק לכם שירות תיקונים עד לבית הלקוח, עם וותק ומוניטין רב בתחום הקירור, מחירים הוגנים, שירות מהיר ועמידה בלוחות זמנים. אמין ומקצועי ללא פשרות!!

ניסים הטכנאי

הגעת לכתובת הנכונה – טכנאי מקררים מומחה בדרך אליך! תיקון כל סוגי המקררים > מענה מיידי לכל סוגי התקלות!

חזי שירותי קירור ומיזוג

חזי שירותי קירור ומיזוג מתקן מקררים מתוצרת כל החברות, בהן: ג'נרל אלקטריק, אמנה, אמקור, תדיראן,שארפ, ווירלפול, LG, סמסונג ועוד. ביצוע תיקונים מכל סוג. מתן אחריות ללקוח על כל תיקון. אספקת חלפים מקוריים לכל סוגי המקררים והמקפיאים. מתן שירות למבוטחי חברות הביטוח.

אלתאופיק להנדסת קירור ומיזוג אויר

מכירת מקררים מסחריים, בניית חדרי קירור וטכנאי קירור. טכנאי מקררים ומקפיאים בכל אזור המרכז לבתים פרטיים ותעשייה

שרות אקספרס אלעזר

שרות אקספרס אלעזר – שירות ותיקון כל סוגי המקררים והמקפיאים הביתיים, ותק מעל 20 שנה. שירות, אמינות, מקצועיות ומחיר הוגן. שירות עד השעה 24:00 כולל מוצ"ש, יום שישי עד כניסת שבת. עובד בכל אזור מודיעין, שוהם והסביבה, ראש העין ופתח תקוה.

טקנו מיזוג ותיקון מקררים

חברת טקנו מיזוג מספקת שירותי תיקון מקררים בערים חולון, בת ים, תל אביב והסביבה הקרובה מזה כבר מספר רב של שנים. תיקון מקררים בחולון מתבצע על ידי טכנאי מקררים מקצועיים אשר פועלים הרבה זמן בשוק הישראלי